להרחיב אופקים

אני מזמין אתכם להכיר את תכנית ההכשרה ברפואה אסתטית בחסות ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים וארגון העוסקים ברפואה אסתטית בישראל. תכנית ההכשרה נמשכת 12 חדשים ומקיפה את כל צדדי המקצוע לרבות: המסגרת החוקית, האנטומיה, ניתוח הבעיות האסתטיות, אינטליגנציה אסתטית, נוירוטוקסינים, חומרי מילוי, מיכשור מתקדם לשיפור איכות העור ומיצוק העור, הרמת פנים עם חוטים, שימוש בתכשירים פעילים לשיפור מראה העור וניהול סיכונים. תכנית ההכשרה תכלול תרגול מעשי וצפיה בניתוחים פלסטים לשם הכרת האנטומיה של הפנים והגוף. בוגרי התוכנית יהפכו לחלק מקהילה תומכת שבה חברים מומחים מתחום הכירורגיה הפלסטית, רפואת העור ורפואת העיניים האוקולופלסטית המאפשרת קבלת תמיכה וטיפול מקצועיים במקרים מורכבים, סיבוכים ויעוץ בהליכים משפטיים. התכנית מיועדת לרופאים הנמצאים בפרקטיקה של הרפואה האסתטית ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם מצד אחד ולהצטרף לקהילה תומכת של עמיתים מצד שני. הכניסה לתוכנית וסיום ההכשרה, מותנים בעמידה בבחינה בכתב ובעל פה.

שיאה של תכנית ההכשרה בכנס השנתי הגדול בישראל שנערך כל שנה בחודש נובמבר וכותרתו "עולם אחד – שישה תחומי עיסוק" לקריאה על הכנס לחצו כאן.

בברכה,

ד"ר מאיר כהן

מומחה לכירורגיה פלסטית, מנהל מרפאה כירורגית שער העיר ברמת גן לניתוחים וטיפולים אסתטיים, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהר"י מ 2017. מייסד (2015) ארגון המנתחים פלסטים אסתטיים בישראל. עוסק בהוראה בתחום הרפואה אסתטית למעלה מ 25 שנים.

השאר תגובה